← 

Co robimy?Szkoła na Wagarach

Jednodniowa szkoła marzeń, którą możesz założyć z naszym wsparciem. Strajk uczniowski/studencki zakładany poprzez lokalną grupę jako forma projektu społecznego i buntu poprzez uczenie się. To trening brania życia we własne ręce, komunikacji płynącej z serca i wspierającego bycia razem. Świat edukacji i aktywizmu połączony w jedną przestrzeń.

Załóż swoją Szkołę na Wagarach >>Rozwój organizacji i warsztaty

Współpracą, dialogiem i uważnością zarażamy instytucje publiczne i organizacje zajmujące się edukacją i pracą z młodymi dorosłymi. Prowadzimy warsztaty wokół szukania swojej pasji, empatycznej komunikacji i uczenia się poprzez działanie. Oferujemy wsparcie doświadczonych trenerów i facylitatorów w zarządzaniu zmianą i rozwoju organizacji.

Zaproś nas do swojej organizacji >>Sesje 1:1

Co zrobić z moją edukacją? Jak odkryć swoją misję? Jak dogadać się z rodzicami? Jak łączyć aktywizm z edukacją? To niektóre z pytań, z którymi możesz zwrócić się do naszych trenerów.

Umów się na sesje 1:1 >>


Naszym marzeniem jest tworzenie stałej-tymczasowej Szkoły Rośnie zaczynając jesienią 2020 od Warszawy. 2-miesięcznego procesu wchodzenia w dorosłość poprzez odkrywanie swojej pasji i robienie wywrotowo dobrych uczynków.